Ubytování - Třeboň - jižní Čechy

 

Ubytování v Penzionu v Třeboni - jižní Čechy

 
Ubytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - pohled zvenkuUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - společenská místnost
Ubytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - menší dvoulůžkový pokojUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - menší dvoulůžkový pokojUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - třílůžkový pokoj s přistýlkouUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - třílůžkový pokoj s přistýlkouUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - jednolůžkový pokoj s přistýlkouUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - apartmánUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - čtyřlůžkový pokojUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - čtyřlůžkový pokojUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - dvoulůžkový pokoj s přistýlkouUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - kuchyňka v podkrovíUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - sociální zařízeníUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - sociální zařízeníUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - kuchyňkaUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - ratanové posezeníUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - venkovní posezeníUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - pergola s grilemUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - zahradaUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - hřištěUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - hřištěUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - ohništěUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - pohled zvenkuUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - pohled zvenkuUbytování Třeboň - Penzion v Třeboni - jižní Čechy - pohled zvenku
 

UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ

Penzion v Třeboni

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
jižní Čechy

 

Fotogalerie
jižních Čech

 

 

Další ubytování v jižních Čechách

 

Ubytování jižní Čechy

 

Penziony jižní Čechy

 

Penziony Český Krumlov

 

----------------------------------------

 

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Pálava

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion v Třeboni v jižních Čechách - kód jh43

 

Na jednolůžkovém, dvoulůžkovém a třílůžkovém pokoji je možná přistýlka. Přistýlky jsou klasická lůžka.

Cena je vždy za celý pokoj

13.9.-31.12 a 1.4-1.5.

16.6. – 12.9. (pouze týden)

jednolůžkový pokoj - 1 os.

430 Kč pokoj/noc

550 Kč pokoj/noc

jednolůžkový pokoj - 2 os.

680 Kč pokoj/noc

740 Kč pokoj/noc

malý dvoulůžkový pokoj – 1 os.

500 Kč pokoj/noc

600 Kč pokoj/noc

malý dvoulůžkový pokoj – 2 os.

700 Kč pokoj/noc

800 Kč pokoj/noc

větší dvoulůžkový pokoj – 2 os.

740 Kč pokoj/noc

840 Kč pokoj/noc

větší dvoulůžkový pokoj – 3 os.

950 Kč pokoj/noc

1.100 Kč pokoj/noc

třílůžkový pokoj – 2 osoby

800 Kč pokoj/noc

950 Kč pokoj/noc

třílůžkový pokoj – 3 os.

1.050 Kč pokoj/noc

1.150 Kč pokoj/noc

třílůžkový pokoj – 4 os.

1.250 Kč pokoj/noc

1.250 Kč pokoj/noc

čtyřlůžkový pokoj – 3 os.

1.100 Kč pokoj/noc

1.200 Kč pokoj/noc

čtyřlůžkový pokoj – 4 os.

1.300 Kč pokoj/noc

1.350 Kč pokoj/noc

čtyřlůžkový pokoj + kuchyňka pro 3 os.

1.100 Kč pokoj/noc

1.250 Kč pokoj/noc

čtyřlůžkový pokoj + kuchyňka  pro 4 os.

1.350 Kč pokoj/noc

1.450 Kč pokoj/noc

dítě bez lůžka do 4 let

150 Kč/noc

ubytování na 2-3 noci

+ 100 Kč osoba/noc

Cena za celý penzion

 

penzion do 15 osob*

6.600 Kč penzion/noc

penzion pro více než 15 osob

7.400 Kč penzion/noc

*nejsou k dispozici všechny pokoje, jsou uzamčeny

Ubytování v penzionu celoročně, v sezoně (červenec a srpen) ubytování pouze v týdenních turnusech, v mimosezoně ubytování nejméně na 2 noci.

Na místě se hradí lázeňský poplatek (21 Kč/dospělá osoba/den) a poplatek za psa (100 Kč/den) a dětská postýlka (150 Kč/noc).

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování Třeboň - jižní Čechy - Penzion v Třeboni a další ubytování v jižních Čechách vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz